10

Sukcesy naszych uczniów

Rok szkolny Nazwisko i imię ucznia Osiągnięte miejsce
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. polskiego wojewódzki 2015/2016

Marlena Jeziorska

Finalista
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. polskiego wojewódzki 2015/2016

Szaciłło Wiktoria

Finalista
Konukrs Matematyczny KANGUR 2016 międzynarodowy 2015/2016

Olszewska Aleksandra

Laureat
Konukrs Matematyczny KANGUR 2016 międzynarodowy 2015/2016

Maja Sebastianowicz

Wyróżnienie
Konukrs Matematyczny KANGUR 2016 międzynarodowy 2015/2016

Igor Grigowicz

Wyróżnienie
Konukrs Matematyczny KANGUR 2016 międzynarodowy 2015/2016

Pietrzykowski Michał

Wyróżnienie
Konukrs Matematyczny KANGUR 2016 międzynarodowy 2015/2016

Majchrowicz Ewa

Wyróżnienie
Konukrs Matematyczny KANGUR 2016 międzynarodowy 2015/2016

Szaciłło Wiktoria

Wyróżnienie
Konukrs Matematyczny KANGUR 2016 międzynarodowy 2015/2016

Grela Konrad

Wyróżnienie
XXVII Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Matematyka Bez Granic" międzynarodowy 2015/2016

Klasa VI A

III miejsce
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Olszewska Aleksandra

Laureat I stopnia z wyróżnien
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Sebastianowicz Maja

Laureat I stopnia z wyróżnien
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Kurzawa Bartosz

Laureat I stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Grigowicz Igor

Laureat I stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Losiak Norbert

Laureat I stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Krzesik Paweł

Laureat II stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Abramczyk Tymon

Laureat II stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Grącikowska Weronika

Laureat II stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Matysik Laura

Laureat III stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Kołtun Mikołaj

Laureat III stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Grzelka Michalina

Laureat III stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Ciesielski Filip

Laureat III stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Racino Alicja

Laureat III stopnia
XXIII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2015/2016

Maciak Jakub

Laureat III stopnia
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski 2015/2016

Grela Konrad

Laureat
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski 2015/2016

Grącikowska Weronika

Laureat
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski 2015/2016

Losiak Norbert

Laureat
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski 2015/2016

Szewczyk Damian

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski 2015/2016

Gmurkowska Weronika

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski 2015/2016

Olszewska Aleksandra

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia ogólnopolski 2015/2016

Sebastianowicz Maja

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Dyktando (nie) tylko dla mistrzów" ogólnopolski 2015/2016

Szaciłło Wiktoria

Laureat
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Dyktando (nie) tylko dla mistrzów" ogólnopolski 2015/2016

Jeziorska Marlena

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Dyktando (nie) tylko dla mistrzów" ogólnopolski 2015/2016

Niewierowska Martyna

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Dyktando (nie) tylko dla mistrzów" ogólnopolski 2015/2016

Olszewska Aleksandra

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Olszewska Aleksandra

23 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Kopeć Natalia

31 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Filipów Małgorzata

31 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Racino Alicja

21 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Sajdak Damian

26 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Majchrowicz Ewa

29 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Ligocka Amelia

30 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Gembiak Oliwia

37 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Kołodziej Anna

39 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Szaciłło Wiktoria

17 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Maciak Jakub

18 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Losiak Norbert

25 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny ALBUS ogólnopolski 2015/2016

Juskowiak Wiktoria

29 miejsce
Lubuski Konkurs Recytatorski PRO-ARTE 2016 wojewódzki 2015/2016

Niewierowska Martyna

Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs SUDOKU miejski 2015/2016

Maciak Jakub

II miejsce
Międzyszkolny Konkurs SUDOKU miejski 2015/2016

Niewierowska Martyna

III miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Olszewska Aleksandra

I miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Sebastianowicz Maja

I miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Grigowicz Igor

I miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Ciesielski Filip

I miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Szewczyk Damian

I miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Wiśniewska Martyna

I miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Abramczyk Tymon

II miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Zagórska Magdalena

II miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Grela Konrad

III miejsce
Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny powiatowy 2015/2016

Grącikowska Weronika

III miejsce
Lubuski Konkurs Recytatorski PRO-ARTE 2016 powiatowy 2015/2016

Matysik Laura

Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI miejski 2015/2016

Olszewska Aleksandra

I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI miejski 2015/2016

Grzelka Michalina

III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI ogólnopolski 2015/2016

Majchrowicz Ewa

II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI miejski 2015/2016

Losiak Norbert

I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI miejski 2015/2016

Szaciłło Wiktoria

II miejsce
VII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej powiatowy 2015/2016

Zespół "Niebiescy" Uczniowie klas IV-VI

Wyróżnienie
VII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej powiatowy 2015/2016

Kwartet Uczniów klas IV-VI

Wyróżnienie
VII Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej powiatowy 2015/2016

Duet Uczniów klas IV-VI

III miejsce
XII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek powiatowy 2015/2016

Trio Uczniów klas IV-VI

Wyróżnienie
X Przegląd Piosenki Religijnej "Pieśnią moją jest Pan" miejski 2015/2016

Zespół "Niebiescy" Uczniowie klas IV-VI

II miejsce
XVI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy międzyszkolny 2015/2016

Grzędzielska Aleksandra

I miejsce
XVI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy międzyszkolny 2015/2016

Szaciłło Wiktoria

II miejsce
X Wiosenny Przegląd Teatralny "Ocalmy Naszą Planetę" miejski 2015/2016

Klasa II B i III A

I miejsce
Miejski Konkurs "Jestem cały odblaskowy, bo znam dobrze Ruch Drogowy" miejski 2015/2016

Bartoszewicz Julia

III miejsce
Konkurs o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym "W EUROPIE JEŹDZIMY BEZPIECZNIE" powiatowy 2015/2016

Losiak Konrad

Finalista
Konkurs o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym "W EUROPIE JEŹDZIMY BEZPIECZNIE" powiatowy 2015/2016

Cech Kinga

Finalista
Konkurs o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym "W EUROPIE JEŹDZIMY BEZPIECZNIE" powiatowy 2015/2016

Juskowiak Wiktoria

Finalista
Finał Ogólnopolski "Czwartki LA" w Łodzi ogólnopolski 2015/2016

Młynarczyk Liliana

II miejsce w biegu na 300 m
Finał Ogólnopolski "Czwartki LA" w Łodzi ogólnopolski 2015/2016

Zych Katarzyna

I miejsce w biegu na 60 m
Finał Wojewódzki Dzieci Starszych w LA w Zielonej Górze wojewódzki 2015/2016

Młynarczyk Liliana

II miejsce w biegu na 300 m
Finał Wojewódzki Dzieci Starszych w LA w Zielonej Górze wojewódzki 2015/2016

Losiak Norbert

Iv miejsce w biegu na 300 m
Finał Wojewódzki Dzieci Starszych w LA w Zielonej Górze wojewódzki 2015/2016

Losiak Norbert

IV miejsce w biegu na 60 m
Wojewódzki Turniej o Puchar TYMBARKA Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa IV D

Udział
Finał Wojewódzki w Babimoście o Puchar TYMBARKA Piłka nożna - dziewczęta wojewódzki 2015/2016

Dziewczęta PSP-6

Udział
Wojewódzki Turniej Halowy w Żaganiu Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa IV D

III miejsce
Lubuska Liga Młodzików w Mistrzowskiej Grupie Młodzika Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa VI C

III miejsce
Lubuska Olimpiada Młodzieży: Turniej Półfinałowy w Żarach Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa VI C

II miejsce
Turniej Halowy w Żarach Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa VI C

II miejsce
Turniej Halowy w Zielonej Górze Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa VI C

III miejsce
Turniej Halowy w Gubinie Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa VI C

II miejsce
Turniej Halowy w Żarach Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa VI C

I miejsce
Turniej Halowy w Głogowie Piłka nożna - chłopcy wojewódzki 2015/2016

Klasa VI C

II miejsce
Turniej Halowy w Nowej Soli Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa VI C

I miejsce
Lubuska Olimpiada Młodzieży: Turniej Powiatowy Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa VI C

I miejsce
Powiatowy Turniej Halowy w Nowej Soli Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa IV D

II miejsce
Lubuska Liga Młodzików o awans do Grupy Mistrzowskiej Piłka nożna chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa VI C

II miejsce
Powiatowy Turniej o Puchar TYMBARKA Piłka nożna - dziewczęta powiatowy 2015/2016

Dziewczęta PSP-6

I miejsce
Powiatowy Turniej Halowy w Siedlisku Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa IV D

II miejsce
Powiatowy Turniej o Puchar TYMBARKA Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa IV D

I miejsce
Liga ORLIKA w Nowej Soli Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa IV D

I miejsce
Liga ORLIKA w Niedoradzu Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa IV D

I miejsce
Liga ORLIKA w Modrzycy Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa IV D

I miejsce
Liga ORLIKA w Lubieszowie Piłka nożna - chłopcy powiatowy 2015/2016

Klasa IV D

I miejsce
Lubuska Olimpiada Młodzieży: Turniej Powiatowy Piłka siatkowa - dziewczęta powiatowy 2015/2016

Dziewczęta PSP-6

II miejsce
KINDER + SPORT powiatowy 2015/2016

Dziewczęta PSP-6

IV miejsce
KINDER + SPORT powiatowy 2015/2016

Chłopcy PSP-6

I miejsce
Lubuska Olimpiada Młodzieży: Turniej Powiatowy Piłka siatkowa - chłopcy powiatowy 2015/2016

Chłopcy PSP-6

I miejsce
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Zawodach UNIHOCA: Turniej Powiatowy - dziewczęta powiatowy 2015/2016

Dziewczęta PSP-6

III miejsce
Mini bieg SOLAN powiatowy 2015/2016

Uczniowie PSP-6

V miejsce
XVII MINI BIEG SOLAN miejski 2015/2016

Młynarczyk Liliana

I miejsce
XVII MINI BIEG SOLAN miejski 2015/2016

Zych Katarzyna

I miejsce
Lubuska Olimpiada Młodzieży: Turniej Miejski Piłka nożna - chłopcy miejski 2015/2016

Klasa VI C

I miejsce
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki wojewódzki 2014/2015

Kurzawa Jakub

Finalista
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. polskiego wojewódzki 2014/2015

Kurzawa Jakub

Finalista
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. angielskiego wojewódzki 2014/2015

Andrzejewska Nadia

Finalista
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. angielskiego wojewódzki 2014/2015

Porada Agnieszka

Finalista
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Kurzawa Jakub

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Kaniuk Oliwia

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Porada Agnieszka

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Losiak Norbert

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Maciak Jakub

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Grela Konrad

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Trela Zofia

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Abramczyk Tymon

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Grigowicz Igor

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2015 międzynarodowy 2014/2015

Olszewska Aleksandra

Wyróżnienie
XXVI Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "MATEMATYKA BEZ GRANIC" międzynarodowy 2014/2015

KLASA VI C

II miejsce
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Olszewska Aleksandra

Laureat I stopnia z wyróżnieni
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Grigowicz Igor

Laureat I stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Krembuszewska Julia

Laureat I stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Spochacz Szymon

Laureat I stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Sebastianowicz Maja

Laureat II stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Grzelka Michalina

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Kurzawa Bartosz

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Glapiak Magdalena

Laureat I stopnia z wyróżnieni
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Jeziorska Dominika

Laureat I stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Zagórska Magdalena

Laureat II stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Wiśniewska Martyna

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Lesiewicz Zuzanna

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Abramczyk Tymon

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Szewczyk Damian

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Majchrowicz Ewa

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Losiak Norbert

Laureat III stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Porada Agnieszka

Laureat II stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Kurzawa Jakub

Laureat II stopnia
XXII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS międzynarodowy 2014/2015

Wykocki Jakub

Laureat II stopnia
Lubuski Konkurs Recytatorski PRO-ARTE 2015 powiatowy 2014/2015

Bugajewski Michał

Wyróżnienie
VI Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej międzynarodowy 2014/2015

Zespół "NIEBIESCY" Uczniowie klas IV-VI

I miejsce
VI Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej powiatowy 2014/2015

Zespół "NIEBIESCY" Uczniowie klas V-VI

III miejsce
VI Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej i Piosenki Żołnierskiej powiatowy 2014/2015

Porada Agnieszka

Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "DOGOSZKOŁA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ" międzyszkolny 2014/2015

KLASA II A

Wyróżnienie
Powiatowy Konkurs pod honorowym patronatem Prezydenta Nowej Soli oraz Starosty Powiatu Nowosolskiego "SERCE DLA ZWIERZAKA międzyszkolny 2014/2015

KLASA IV A

I miejsce
IX Wiosenny Przegląd Teatralny "OCALMY NASZĄ PLANETĘ" miejski 2014/2015

KLASA I B I KLASA II A

I miejsce
VIII Międzyszkolny Konkurs SUDOKU międzyszkolny 2014/2015

kAN

I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII" KL. IV międzyszkolny 2014/2015

Wiśniewska Martyna

II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII" KL. V międzyszkolny 2014/2015

Szaciłło Wiktoria

I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII" KL. V międzyszkolny 2014/2015

Grządzielska Aleksandra

III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII" KL. VI międzyszkolny 2014/2015

Andrzejewska Nadia

II miejsce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "REISS CUP" w Zielonej Górze międzynarodowy 2014/2015

Klasa VI C

I m-ce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "ŻARY CUP" w Zielonej Górze międzynarodowy 2014/2015

Klasa VI C

I m-ce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "KOSTRZYN" międzynarodowy 2014/2015

Klasa V C

I m-ce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "BOLESŁAWIEC" wojewódzki 2014/2015

Klasa V C

I m-ce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "GUBIN" wojewódzki 2014/2015

Klasa V C

III m-ce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "IŁOWA" wojewódzki 2014/2015

Klasa V C

III m-ce
KINDER+SPORT w GUBINIE wojewódzki 2014/2015

Klasa V C

VI m-ce
VOLLEYMANIA w Nowej Soli powiatowy 2014/2015

Klasa V C

VIII m-ce
KINDER+SPORT w Nowej Soli ogólnopolski 2014/2015

Klasa V C

I m-ce
Finał Ogólnopolski "Czwartki LA ogólnopolski 2014/2015

Eliza Pluta kl. VI B - skok w dal

II m-ce
Finał Ogólnopolski "Czwartki LA ogólnopolski 2014/2015

Eliza Pluta kl. VI B - w biegu na 60 m

I m-ce
Powiatowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt "Czwórki" w ramach Olimpiady Młodzieży powiatowy 2014/2015

Klasa VI C

VI m-ce
Rozgrywki LZPN II Liga "Młodzików" wojewódzki 2014/2015

Klasa VI C

III m-ce
Lubuska Olimpiada Młodzieży "5-tki Piłkarskie" wojewódzki 2014/2015

Klasa VI C

II m-ce
Ośrodkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży wojewódzki 2014/2015

Klasa V C

I m-ce
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży wojewódzki 2014/2015

Klasa VI C

II m-ce
Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży powiatowy 2014/2015

Klasy IV_VI

II m-ce
Lubuska Olimpiada Młodzieży wojewódzki 2014/2015

Klasa V C

II m-ce
XI Turniej Gwiazdkowy Lubuszanka UKP CUP CCERWIEŃSK powiatowy 2014/2015

Klasa V C

I m-ce
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2014/2015 powiatowy 2014/2015

Klasa IV C

I m-ce
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2014/2015 powiatowy 2014/2015

Klasa VI C

II m-ce
Mini Bieg SOLAN powiatowy 2014/2015

Klasy I-VI

III m-ce
XVI Mini Bieg SOLAN miejski 2014/2015

Aleksandra Olszewska

I m-ce
Powiatowy Konkurs Recytatorski ProArte powiatowy 2013/2014

Jakub Haładuda

wyróżnienie
konkurs przedmiotowy z matematyki wojewódzki 2013/2014

Kurzawa Jakub

Finalista
konkurs przedmiotowy z przyrody wojewódzki 2013/2014

Lazarowska Patrycja

Finalista
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 międzynarodowy 2013/2014

Kurzawa Jakub

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 międzynarodowy 2013/2014

Kaniuk Oliwia

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 międzynarodowy 2013/2014

Porada Agnieszka

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 międzynarodowy 2013/2014

Losiak Norbert

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 międzynarodowy 2013/2014

Gmurkowska Weronika

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 ogólnopolski 2013/2014

Grela Konrad

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 ogólnopolski 2013/2014

Kurzawa Bartosz

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2014 międzynarodowy 2013/2014

Nowak Norbert

Wyróżnienie
XXIV Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Matematyka Bez Granic" międzynarodowy 2013/2014

Klasa VI A

III m-ce
XXIV Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Matematyka Bez Granic" międzynarodowy 2013/2014

Klasa VI B

VI m-ce
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Kurzawa Jakub

Laureat I stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Stadnik Rafał

Laureat I stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS ogólnopolski 2013/2014

Gumowski Damian

Laureat I stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Kopyściańska Daria

Laureat I stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Smyksy Marek

Laureat I stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS ogólnopolski 2013/2014

Janowska Anna

Laureat II stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Porada Agnieszka

Laureat II stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Gornostaj Martyna

Laureat II stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Deplewska Katarzyna

Laureat II stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Cech Kinga

Laureat II stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Losiak Norbert

Laureat III stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Racino Alicja

Laureat III stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS ogólnopolski 2013/2014

Zagórska Magdalena

Laureat III stopnia
XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy MATEMATYKA - OXFORD.PLUS międzynarodowy 2013/2014

Kamińska Wiktoria

Laureat III stopnia
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA ogólnopolski 2013/2014

Kurzawa Jakub

Laureat
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA międzynarodowy 2013/2014

Kaniuk Oliwia

Laureat
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA ogólnopolski 2013/2014

Losiak Norbert

Laureat
Konkurs Recytatorski PRO-ARTE 2014 ogólnopolski 2013/2014

Markowski Szymon

Wyróżnienie
IV Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej Piosenki Żołnierskiej powiatowy 2013/2014

Zespół "Niebiescy" uczniowie z klasy VI

I m-ce
IV Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej Piosenki Żołnierskiej powiatowy 2013/2014

Smyksy Marek

II m-ce
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym powiatowy 2013/2014

Jaworska Karolina

IV m-ce
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym powiatowy 2013/2014

Dymiński Wojciech

IV m-ce
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym powiatowy 2013/2014

Graczyk Szymon

IV m-ce
Konkurs Wiedzy o Czerwonym Krzyżu i PCK powiatowy 2013/2014

Kopyściańska Daria

IV m-ce
Konkurs Wiedzy o Czerwonym Krzyżu i PCK powiatowy 2013/2014

Żmijowska Weronika

IV m-ce
"Jak dbać o własne zdrowie" PCK powiatowy 2013/2014

Żmijowska Weronika

Wyróżnienie
Rejonowa Olimpiada Pierwszej Pomocy Przedmedycznej PCK powiatowy 2013/2014

Janowska Anna

IV m-ce
Rejonowa Olimpiada Pierwszej Pomocy Przedmedycznej PCK powiatowy 2013/2014

Lazarowska Patrycja

IV m-ce
Konkurs Fotograficzny "Cztery Łapy" powiatowy 2013/2014

Lazarowska Patrycja

III m-ce
X Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek międzyszkolny 2013/2014

Haładuda Jakub

I m-ce
X Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek międzyszkolny 2013/2014

"ANTYNUDKOWA SZÓSTECZKA" Uczniowie z klas I-III

I m-ce
Międzynarodowy Konkus Plastyczny "Generał Buk dowódcą wojsk lądowych" międzyszkolny 2013/2014

Żmijowska Weronika

III m-ce
Międzynarodowy Konkus Plastyczny "Spotkanie z Ratownikiem WOPR" międzyszkolny 2013/2014

Dreksler Natalia

I m-ce
Międzynarodowy Konkus Plastyczny "Recykling w trosce o nasze środowisko" MZGK międzyszkolny 2013/2014

Trela Zofia

I m-ce
X Konkurs Matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2013/2014

Losiak Norbert

I m-ce
X Konkurs Matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli ogólnopolski 2013/2014

Gmurkowska Weronika

I m-ce
Międzyszkolny Konkurs SUDOKU międzyszkolny 2013/2014

Kaniuk Oliwia

I m-ce
Międzyszkolny Konkurs SUDOKU międzyszkolny 2013/2014

Graczyk Szymon

III m-ce
Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o Nowej Soli międzyszkolny 2013/2014

Klasa VI A

I m-ce
VIII Wiosenny Przegląd Teatralny "OCALMY NASZĄ PLANETĘ" międzyszkolny 2013/2014

Klasa III B i I A

I m-ce
Konkurs Plastyczny "TRADYCJE WIELKANOCNE W PLASTYCE DZIECI 2014" NDK ogólnopolski 2013/2014

Mioduszewski Filip

Nagroda
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII" międzyszkolny 2013/2014

Szaciłło Wiktoria

III m-ce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII" międzyszkolny 2013/2014

Żmijowska Weronika

III m-ce
Konkurs Plastyczny "CZYSTY WESOŁY CHODZĘ DO SZKOŁY" międzyszkolny 2013/2014

Klasa I A

Nagroda
Konkurs "SERCE DLA ZWIERZAKA" międzyszkolny 2013/2014

Klasa IV A

I m-ce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "SILESIA CUP" międzynarodowy 2013/2014

Klasa IV C

V m-ce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "SILESIA CUP" międzynarodowy 2013/2014

Klasa V C

II m-ce
Finał Ogólnopolski "CZWARTKI LA" ogólnopolski 2013/2014

Pluta Eliza

XXVIII m-ce
Finał Ogólnopolski "CZWARTKI LA" ogólnopolski 2013/2014

Młynarczyk Liliana

XXI m-ce
Finał Ogólnopolski "CZWARTKI LA" ogólnopolski 2013/2014

Wawrzynów Weronika

XIX m-ce
Turniej Piłki Nożnej UKP Cup wojewódzki 2013/2014

Klasa V C

III m-ce
Turniej Piłki Nożnej UKP Cup wojewódzki 2013/2014

Klasa V C

III m-ce
Turniej Piłki Nożnej "ORLIKÓW" wojewódzki 2013/2014

Klasa IV C

II m-ce
Turniej Piłki Nożnej "Santos Cup" wojewódzki 2013/2014

Klasa V C

III m-ce
Turniej Piłki Nożnej "Glassbud Cup" wojewódzki 2013/2014

Klasa V C

III m-ce
Turniej Piłki Nożnej "ORLIKÓW" wojewódzki 2013/2014

Klasa IV C

I m-ce
Turniej Piłki Nożnej Młodzików o puchar Prezesa LZPN wojewódzki 2013/2014

Klasa IV C

IV m-ce
Rozgrywki LZPN II Liga "Młodzików" wojewódzki 2013/2014

Klasa V C

VII m-ce
Turniej Piłki Nożnej "Młodzików" wojewódzki 2013/2014

Klasa IV C

V m-ce
I Halowy Turniej Piłki Nożnej im. R. Druciaka wojewódzki 2013/2014

Klasa IV C

I m-ce
Turniej Piłki Nożnej "TYMBARK" wojewódzki 2013/2014

Klasa IV C

V m-ce
Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej wojewódzki 2013/2014

Młynarczyk Liliana, Gornostaj Martyna, Wojciechowska Klaudia

V m-ce
Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej wojewódzki 2013/2014

Jeziorska Marlena, Polachowska Weronika

XI m-ce
Kinder Sport + powiatowy 2013/2014

Młynarczyk Liliana, Gornostaj Martyna

VIII m-ce
Kinder Sport + powiatowy 2013/2014

Wojciechowska Klaudia, Gornostaj Gracjan

IX m-ce
Kinder Sport + powiatowy 2013/2014

Domański Kacper, Rogulski Daniel

I m-ce
Kinder Sport + powiatowy 2013/2014

Jeziorska Marlena, Markowski Szymon

IV m-ce
Turniej Piłki Nożnej "DEICHMAN" wojewódzki 2013/2014

Klasa IV C

II m-ce
Ośrodkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców "LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY" miejski 2013/2014

Klasa V C

I m-ce
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców "LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY" powiatowy 2013/2014

Klasa IV C

II m-ce
Rozgrywki LZPN II Liga "ORLIKÓW" powiatowy 2013/2014

Klasa IV C

I m-ce
Mini Bieg SOLAN powiatowy 2013/2014

Uczniowie klas I-VI

III m-ce
Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt powiatowy 2013/2014

Janowska Anna, Kopyściańska Daria

IV m-ce
VOLLEYOMANIA powiatowy 2013/2014

Klasa IV C

XII m-ce
Turniej Piłki Nożnej o puchar TYMBARKU międzyszkolny 2013/2014

Klasa V C

V m-ce
Konkurs przedmiotowy z matematyki wojewódzki 2012/2013

Barbara Lewczyk

Finalista
Konkurs przedmiotowy z przyrody wojewódzki 2012/2013

Barbara Lewczyk

Finalista
Konkurs matematyczny KANGUR 2013 międzynarodowy 2012/2013

Deplewska Katarzyna

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2013 międzynarodowy 2012/2013

Kurzawa Jakub

Wynik Bardzo dobry
Konkurs matematyczny KANGUR 2013 ogólnopolski 2012/2013

Porada Agnieszka

Wyróżnienie
Konkurs matematyczny KANGUR 2013 międzynarodowy 2012/2013

Maciak Jakub

Wyróżnienie
Matematyka Bez Granic międzynarodowy 2012/2013

klasa VI B

III miejsce
XVII edycja olimpiady wiedzy Matematyka - OXFORD PLUS międzynarodowy 2012/2013

Gornostaj Martyna

Laureat I stopnia z wyróżnieni
XVII edycja olimpiady wiedzy Matematyka - OXFORD PLUS międzynarodowy 2012/2013

Gmurkowska Weronika

Laureat I stopnia z wyróżnieni
XVII edycja olimpiady wiedzy Matematyka - OXFORD PLUS międzynarodowy 2012/2013

Losiak Norbert

Laureat I stopnia z wyróżnieni
XVII edycja olimpiady wiedzy Matematyka - OXFORD PLUS międzynarodowy 2012/2013

Stadnik Rafał

Laureat I stopnia z wyróżnieni
Konkurs recytatorski PRO-ARTE powiatowy 2012/2013

Źredzik Waleria

Wyróżnienie
Konkurs recytatorski PRO-ARTE powiatowy 2012/2013

Markowski Szymon

Wyróżnienie
Konkurs poezji religijnej "Pamięci Jana Pawła II" powiatowy 2012/2013

Krzesik Gabriela

I miejsce
IV powiatowyprzegląd pieśni patriotycznej i piosenki żołnierskiej powiatowy 2012/2013

Polachowska Weronika

III miejsce
IV powiatowyprzegląd pieśni patriotycznej i piosenki żołnierskiej powiatowy 2012/2013

Niewiarowska Martyna

III miejsce
IV powiatowyprzegląd pieśni patriotycznej i piosenki żołnierskiej powiatowy 2012/2013

Gmurkowska Weronika

III miejsce
XV edycja konkursu literackiego "O SZCZYPTĘ SOLI" międzyszkolny 2012/2013

Lewczyk Barbara

I miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Kurzawa Jakub

I miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Polegaj Szymon

I miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Lazarowska Patrycja

II miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Stadnik Rafał

II miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Janowska Anna

II miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Kopyściańska Daria

II miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Gornostaj Martyna

V miejsce
IX konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli międzyszkolny 2012/2013

Kiciński Jakub

V miejsce
Przegląd teatralny "Ocalmy Naszą Planetę" międzyszkolny 2012/2013

Klasa IIB i IIIA

I miejsce
Konkurs ortograficzny międzyszkolny 2012/2013

Szaciłło Wiktoria

III miejsce
Konkurs ortograficzny międzyszkolny 2012/2013

Lewczyk Barbara

III miejsce
Konkurs teatralny międzyszkolny 2012/2013

"Antynudkowa szósteczka"

II miejsce
XIII konkurs czytelniczy międzyszkolny 2012/2013

Szaciłło Wiktoria

II miejsce
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej- Kostrzyń nad Odrą międzynarodowy 2012/2013

Klasa VI B

IV miejsce
Mistrzostwa Polski w Judo Młodzików i Młodziczek ogólnopolski 2012/2013

Martynów Rozalia

I miejsce
Finał Ogólnopolski "Czwartki LA" ogólnopolski 2012/2013

Pluta Eliza

I miejsce
Finał Ogólnopolski "Czwartki LA" ogólnopolski 2012/2013

Gorczyca Marta

VIII miejsce
Finał Ogólnopolski "Czwartki LA" ogólnopolski 2012/2013

Wawrzynów Weronika

XX miejsce
Finał Wojewódzki Piątek Piłkarskich wojewódzki 2012/2013

Klasa VI B

I miejsce
XIII Turniej Piłki Nożnej "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarka - finał wojewódzki ogólnopolski 2012/2013

Klasa VI B

V miejsce
Turniej Piłki Nożnej Młodzików o Puchar Prezesa LZPN wojewódzki 2012/2013

Klasa VI B

I miejsce
Lubuska Olimpiada Młodzieży powiatowy 2012/2013

Klasa VI B

I miejsce
Mistrzostwa Województwa Lubuskiego wojewódzki 2012/2013

Klasa IV C

II miejsce
Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej wojewódzki 2012/2013

Klasa IV C

II miejsce
Mini Bieg SOLAN powiatowy 2012/2013

Ostapowicz Piotr

I miejsce
Turniej Unihokeja Dziewcząt - Lubuska Olimpiada Młodzieży powiatowy 2012/2013

Szkoła

I miejsce
Konkursy przedmiotowy z matematyki wojewódzki 2011/2012

Karol Stuła, Agata Babiarz

Finalista, Finalista
Konkursy przedmiotowy z historii i społeczeństwa ogólnopolski 2011/2012

Karol Stuła

Laureat
Konkurs Matematyczny KANGUR 2012 międzynarodowy 2011/2012

Jakub Kubicki, Weronika Żmijowska, Agata Babiarz Karol Stuła

Wyróżnienie
Matematyka Bez Granic ogólnopolski 2011/2012

Klasa VI c

VIm. w zach-pomoroskim
XVII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY MATEMATYKA-OXFORD . PLUS międzynarodowy 2011/2012

Karol Stuła, Kamila Poliksza, Agata Babiarz

Laureaci I stopnia
XVII EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY MATEMATYKA-OXFORD . PLUS ogólnopolski 2011/2012

Adrian Wolski, Daria Kopyściańska

Laureaci II stopnia
TEST MATEMATYKA PLUS OXFORD EDUCATIONAL 3 międzynarodowy 2011/2012

Karol Stuła,Agata Babiarz,Kamila Poliksza

Laureat I, II, III stopnia
Wojewódzki Konkurs Recytatorski wojewódzki 2011/2012

Szymon Markowski

Finalista
Konkurs Recytatorski PRO-ARTE powiatowy 2011/2012

Miłosz Jezierski, Nadia Andrzejewska

Laureaci
XV edycji konkursu literackiego ,,O SZCZYPTĘ SOLI” międzyszkolny 2011/2012

Lewczyk Barbara, Kołodziej Marta

I miejsce, Wyróżnienie
IX Konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli V.2012 międzyszkolny 2011/2012

Kl. 6

I miejsce
Konkurs Ortograficzny ogólnopolski 2011/2012

Piotrowska Alicja, Dąbrowski Michał, Gorczyca Kamil

I, II, III miejsce
Lubuski Dziecięcy Festiwal Piosenki wojewódzki 2011/2012

Matysik Katarzyna

Laureat
Lubuska Olimpiada Młodzieży wojewódzki 2011/2012

Kl.6 b

IIm piłka noż dziew., V chłop.
Mistrzostwa Województwa Lubuskiego wojewódzki 2011/2012

Młodziki Kl. 6 a

III miejsce
Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej wojewódzki 2011/2012

Trampkarzy Kl. 5 b

VI miejsce
Mini bieg SOLAN powiatowy 2011/2012

Krajewska Kamila

I miejsce
Turniej Piłki Nożnej O puchar TYMBARKU międzyszkolny 2011/2012

Kl. 3

III miejsce
Mistrzostwa Podokręgu Turnieju Orlików U11 powiatowy 2011/2012

Kl. 5

I miejsce
Powiatowy Turniej Koszykówki powiatowy 2011/2012

Kl. 6

I miejsce
Konkursy przedmiotowe z Matematyki ogólnopolski 2010/2011

Karol Stuła, Agata Babiarz

Finalista, Finalista
Konkursy przedmiotowe z przyrody wojewódzki 2010/2011

Karol Stuła,Michał Dąbrowski,Mateusz Nowaczyk

Finalista, Finalista,Finalista
Przegląd Teatralny - Ocalmy Naszą Planetę międzyszkolny 2010/2011

Kl. 1

I miejsce
Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej wojewódzki 2010/2011

Młodziki Kl. 6 a

I miejsce
Konkursy przedmiotowe: matematyczno-przyrodniczy wojewódzki 2010/2011

Gmyrek Marcin, Bartkowiak Mateusz

Laureat, Finalista
Konkurs Matematyczny KANGUR 2011 międzynarodowy 2010/2011

Lewczyk Barbara, Kodzis Adrian, Babiarz Agata Szymczak Kamil

Wyróżnienie
Konkurs Matematyczny KANGUR 2011 międzynarodowy 2010/2011

Porada Agnieszka, Kurzawa Kuba

Bardzo dobry wynik
OXFORD Educational Świat bez granic międzynarodowy 2010/2011

Sasin M., Bartkowiak M.., Muszyński K., Kuś M., Hodowany M.

Laureat III,IV,V,V,V stopnia
Konkurs Recytatorski PRO-ARTE wojewódzki 2010/2011

Markowski Szymon

I miejsce
XV edycji konkursu literackiego ,,O SZCZYPTĘ SOLI” ogólnopolski 2010/2011

Lewczyk Barbara, Kołodziej Marta Szymańska Joanna Haczela A.

I miejsce, 3 wyróżnienia
IX Konkurs matematyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Nowej Soli V.2011 międzyszkolny 2010/2011

Kl. 6

I miejsce
Rozgrywki SUDOKU międzyszkolny 2010/2011

Ząbkowicz Wiktoria

I miejsce
Przegląd Teatralny - Ocalmy Naszą Planetę międzyszkolny 2010/2011

Kl. 1

I miejsce
Konkurs Ortograficzny międzyszkolny 2010/2011

Piotrowska Alicja Dąbrowski Michał Gorczyca Kamil

I, II, III miejsce
Lubuski Dziecięcy Festiwal Piosenki wojewódzki 2010/2011

Matysik Katarzyna

Laureat
Stypendium Artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego wojewódzki 2010/2011

Barańczak Kinga, Doszczak Agata, Miłoś Agata

stypendystki
Konkurs plastyczny ”Moja nietypowa podróż koleją” miejski 2010/2011

Ciążyńska Alicja, Mańczak Marcin

II miejsce, Wyróżnienie
Czwartki Lekkoatletyczne z PKN ORLEN SA ogólnopolski 2010/2011

Krajewska Kamila

bieg na 300 m Finalista
Czwartki Lekkoatletyczne z PKN ORLEN SA ogólnopolski 2010/2011

Kolendowicz Krzysztof

bieg na 60 m, Finalista
Czwartki Lekkoatletyczne z PKN ORLEN SA ogólnopolski 2010/2011

Przybyła Arkadiusz

Finalista, rzut p. palantową
Finał Wojewódzki Indywidualnych Biegów Przełajowych wojewódzki 2010/2011

Krajewska Kamila

Finalista
Mini bieg SOLAN powiatowy 2010/2011

Krajewska Kamila

I miejsce
Turniej Piłki Nożnej ORANGE CUP wojewódzki 2010/2011

Kl. 4

V miejsce
Turniej Piłki Nożnej O puchar TYMBARKU międzyszkolny 2010/2011

Kl. 4

I miejsce
Mistrzostwa Podokręgu Turnieju Orlików U11 powiatowy 2010/2011

Kl. 4

I miejsce
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Wschowy międzyszkolny 2010/2011

Kl. 4

I miejsce
Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas III międzyszkolny 2010/2011

Kl. 3

I miejsce
Konkurs Plastyczny "TRADYCJE WIELKANOCNE W PLASTYCE DZIECI 2014" NDK międzyszkolny 2010/2011

Filipczuk Oliwia

Nagroda
Turniej Piłki Nożnej o puchar Piotra Reisa wojewódzki 2010/2011

Klasa V C

I m-ce
Kinder Sport + wojewódzki 2010/2011

Klasa IV C

V m-ce
Powiatowy Turniej Koszykówki Chłopców powiatowy 2012/2013 kl. VA I miejsce
Powiatowy Turniej Koszykówki